Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = data wpłaty + termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Termin wysyłki zawsze oznacza dni robocze. Oznacza to np. że zamówienie opłacone w piątek oznaczone "3 dni robocze" może być zrealizowane w środę.

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Termin wysyłki zawsze rozumiany jest jako dzień roboczy. W praktyce termin 24 godziny powinien być rozumiany jako "najpóźniej najbliższy dzień roboczy". My pracujemy 7 dni w tygodniu ale kurierzy niestety już nie. Termin 3 dni oznacza "za 3 dni robocze".

Pamiętaj, że termin zaczyna biec od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty. Oznacza to, że gdy zapłacisz przelewem w piątek po południu to w praktyce w naszym banku kwota pojawi się w poniedziałek. Płacąc przelewem elektronicznym typu Przelewy24 wpłata księgowana jest natychmiast, Możesz też zapłacić przelewem wewnątrz naszego banku - BZWBK - wówczas przelew zaksięgowany będzie natychmiast. Oczywiście już wcześniej podejmiemy kroki zapewniające dostępność produktów, na których Ci zależy.

Często może się zdarzyć, że wyślemy produkty natychmiast.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl